Bądź trendy:Nie pozwól, by wiosna zaskoczyła Cię ze starą torebką w ręku

Data dodania: 21-03-2011   •   Ostatnia zmiana: 01-04-2011

WIOSNADziś pierwszy dzień wiosny. Zima się skończyła, i wszystko wskazuje na to, że już nie wróci. Jak w powiedzeniu, nawet najdłuższa zima kiedyś się kończy, a po niej w końcu upragnione ciepło. Wyrzuciłam już z szafy kurtki i buty zimowe, twardo postanawiając, że nawet jeśli się ochłodzi, przetrwam w płaszczu! A do płaszcza można założyć przecież nowe buty, a przede wszystkim - nową torebkę.
Torebka to moja ulubiona część garderoby. Kiedyś preferowałam jedynie te skórzane, dopuszczałam ewentualnie z tkaniny. Skóra wydawała mi się bardziej elegancka, trwała. Jednak z czasem przekonałam się do skóry ekologicznej, któa nie tylko że jest ekologiczna, to jeszcze wyglądem w niczym nie ustępuje tej naturalnej. No i nie bez znaczenia jest fakt, że w cenie jednej skórzanej mogę mieć/mo co najmniej trzy eko.

Torbi.pl to sklep internetowy oferujący torebki damskie, torebki sportowe, torebki młodzieżowe. U nas zawsze znajdziesz modne torebki i na czasie. Aby zadowolić naszych klientów, śledzimy najnowsze trendy w modzie i podążamy za nimi. Wiemy, co się nosi i dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami. U nas znajdziesz coś dla siebie na każdą okazję - torebki do pracy i na wieczór, torebki małe i duże, torebki tańsze i ciut droższe. Chcemy, aby każdy klient był zadowolony.

Tagi: torebki david jones, torebka, torebka damska, torebki, torebki damskie, torebki dawid jones, torebki sklep, torebki 2011, ...