Bądź trendy:"Zielono mam w głowie i fiołki w niej kwitną" - pisał poeta

Data dodania: 30-03-2011   •   Ostatnia zmiana: 03-05-2011

Zrobiło się ciepło, a zawsze, gdy robi się ciepło myślę o kwiatkach. Jak pisał poeta Kazimierz Wierzyński, kwiatki w głowie mi kwitną. Kusi mnie balkon, doniczki, sadzonki, sklepy ogrodnicze.... Ale chyba jeszcze trochę poczekam, bo nocne przymrozki to nie żarty. Ale kwiatki na ogrodnictwie się nie kończą.

KWIATTegoroczna wiosna przyniosła nam jeszcze inne kwiatki. Rozkwitły już w pełnej krasie i nie przejmują się przymrozkami. Są wszędzie, w sklepach na wystawach, na butach, ubraniach, no i oczywiście na torebkach. Torebki z dodatkami kwiatowymi, całe w kwiaty, z tkaniny kwiatowej. Albo przynajmniej z dopiętym kwiatkiem. To najbardziej modny motyw dekoracyjny.

Ja już dzisiaj spakowałam dla siebie jedną. Moja torebka jest z dwoma kwiatkami, w przpięknym (i bardzo wiosennym) kolorze różowym. Jest pojemna, wygodna no i ma kwiatki. Wybór miałam trudny, bo u nas jest dużo tych kwiatowych, torebki beżowe, kremowe, niebieskie, czarne itp.. do wyboru, do koloru, a wszystkie z kwiatami. A Ty którą byś wybrała?

Torbi.pl to sklep internetowy oferujący torebki damskie, torebki sportowe, torebki młodzieżowe. U nas zawsze znajdziesz modne torebki i na czasie. Aby zadowolić naszych klientów, śledzimy najnowsze trendy w modzie i podążamy za nimi. Wiemy, co się nosi i dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami. U nas znajdziesz coś dla siebie na każdą okazję - torebki do pracy i na wieczór, torebki małe i duże, torebki tańsze i ciut droższe. Chcemy, aby każdy klient był zadowolony.

Tagi: torebki david jones, torebka, torebka damska, torebki, torebki damskie, torebki dawid jones, torebki sklep, torebki 2011, ...