Bądź trendy:"Jadą torby kolorowe taborami......"

Data dodania: 11-04-2011   •   Ostatnia zmiana: 03-05-2011

Kolor jest niezwykle ważnym elementem naszego życia. Pełni najróżniejsze funkcje - od ostrzegawczych po terapeutyczne. Jest wszechobecny w modzie i urodzie. Od kilku już lat światowe trendy na każdy, zwłaszcza letni sezon, lansują właśnie kolory. Tegoroczne są barwne i soczyste jak dojrzałe owoce. Dla odważnych - neonowe, dotychczas kojarzące się z Afryką lub tropikalnymi wyspami. Im bardziej kolorowo, tym lepiej. Dotyczy to także torebek. Na wiosnę i lato odkładamy ulubione przez Polki czarne i brązowe torebki głęboko do szafy, niech czekają na swoją kolej. Im robi się cieplej, tym bardziej kolorowo się nosimy, zwłąszcza jeśli chodzi o dodatki. Niebieska torba ożywi każdą kreację, różowa doda smaku i elegancji. Biała to absolutny przebój, jest niemalże tak samo uniwersalna jak czarna - pasuje do wszystkiego, no i jest supermodna!!!! Na wiosnę i lato nie wyobrażam sobie innej torby, jak właśnie kolorowej! Jak w piosence Maryli Rodowicz:

FOTO TOREBKI
U nas - wiele i niewiele,
Bo w sam raz,
U nas czerwień, u nas zieleń,
Cień i blask,
U nas błękit, u nas fiolet,
U nas dole i niedole,
Ale zawsze kolorowo jest wśród nas!

 

 


Torbi.pl to sklep internetowy oferujący torebki damskie, torebki sportowe, torebki młodzieżowe. U nas zawsze znajdziesz modne torebki i na czasie. Aby zadowolić naszych klientów, śledzimy najnowsze trendy w modzie i podążamy za nimi. Wiemy, co się nosi i dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami. U nas znajdziesz coś dla siebie na każdą okazję - torebki do pracy i na wieczór, torebki małe i duże, torebki tańsze i ciut droższe. Chcemy, aby każdy klient był zadowolony.

Tagi: torebki david jones, torebka, torebka damska, torebki, torebki damskie, torebki dawid jones, torebki sklep, torebki 2011, ...