Bądź trendy:Czy lubisz czekoladę?

Data dodania: 03-10-2011   •   Ostatnia zmiana: 03-10-2011

Czekoladowa torebka - prawda, że apetyczna?Na to pytanie wiele z nas odpowiedziałoby twierdząco. Ale czekolada to nie tylko pachnąca, słodka, kakaowa tabliczka, jakże często powodująca wyrzuty sumienia (przeważnie u kobiet), to także kolor. I to piękny kolor. Torebki w kolorze czekoladowego brązu ja osobiście uważam za jedne z najatrakcyjniejszych. Nigdy nie mogę im się oprzeć, być może przez smakowe skojarzenia ;-). To idealny kolor na jesień, wspaniale wkomponowuje się w babie lato, spadające z drzew liście, zbierane w lesie grzyby... Przywołuje wspomnienia z dzieciństwa i kasztany zbierane we wrześniu. Świetnie też komponuje się z innymi kolorami, granatem, beżem, szarym, czarnym, ale także z odcieniami zieleni. Innymi słowy, z wszystkimi kolorami, które nosi się jesienią. 

Torbi.pl to sklep internetowy oferujący torebki damskie, torebki sportowe, torebki młodzieżowe. U nas zawsze znajdziesz modne torebki i na czasie. Aby zadowolić naszych klientów, śledzimy najnowsze trendy w modzie i podążamy za nimi. Wiemy, co się nosi i dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami. U nas znajdziesz coś dla siebie na każdą okazję - torebki do pracy i na wieczór, torebki małe i duże, torebki tańsze i ciut droższe. Chcemy, aby każdy klient był zadowolony.

Tagi: torebki david jones, torebka, torebka damska, torebki, torebki damskie, torebki dawid jones, torebki sklep, torebki 2011, ...