Bądź trendy:Modne torebki na jesień

Data dodania: 26-09-2011   •   Ostatnia zmiana: 26-09-2011

Pomimo pięknej i słonecznej pogody za oknem, mamy już jesień. Dni stają się coraz krótsze, a ranki i wieczory coraz zimniejsze. Nadszedł również czas na zmianę torebki. Odkładamy do szafy te letnie, wzorzyste, kolorowe. 

A co będzie modne najbliższej jesieni? Wracają jesienne kolory, barwy ziemi, rdzawe, brązowe, ciemniejsze niż latem. Znów modne są torebki w kolorze czerwonego wina, kobaltowe i grafitowe. No i oczywiście nieśmiertelna czerń, która tak naprawdę nigdy nie schodzi  z wybiegów.  Wróciła również do łask torebka o fakturze skóry krokodyla!

Tyle o kolorystyce, a co z kształtami? Ciągle modne są torebki z dwiema rączkami, również w wersji lekko usztywnianej, kuferkowej, ale tej jesieni będziemy także nosić kopertówki, listonoszki, a nawet aktówki! Niewielkie, do ręki, jak również pojemne torby!

Zapraszam do buszowania na naszych stronach!!! 

Torbi.pl to sklep internetowy oferujący torebki damskie, torebki sportowe, torebki młodzieżowe. U nas zawsze znajdziesz modne torebki i na czasie. Aby zadowolić naszych klientów, śledzimy najnowsze trendy w modzie i podążamy za nimi. Wiemy, co się nosi i dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami. U nas znajdziesz coś dla siebie na każdą okazję - torebki do pracy i na wieczór, torebki małe i duże, torebki tańsze i ciut droższe. Chcemy, aby każdy klient był zadowolony.

Tagi: torebki david jones, torebka, torebka damska, torebki, torebki damskie, torebki dawid jones, torebki sklep, torebki 2011, ...